W czym możemy pomóc?

WARSZTAT SAMOCHODOWY W CHOTOMOWIE


Warsztat samochodowy Bosch Service Modzelewscy w Chotomowie pod Legionowem proponuje swoim Klientom szeroki zakres usług. Zapewniamy kompleksową obsługę samochodów osobowych i samochodów dostawczych do 3,5 tony. Nasza oferta obejmuje prace diagnostyczne i naprawcze z zakresu mechaniki, elektroniki i elektromechaniki pojazdowej, wymianę i naprawę ogumienia oraz czyszczenie i napełnianie klimatyzacji. Prowadzimy również sprzedaż opon i felg wszystkich dostępnych na rynku marek oraz zajmujemy się sezonowym przechowywaniem ogumienia. Naszą ofertę uzupełnia pomoc drogowa, w tym autoholowanie i dostarczanie samochodów zastępczych.

Wysoką jakość oferowanych usług możemy zagwarantować dzięki naszemu zespołowi, który składa się z doświadczonych diagnostów i mechaników samochodowych o dużej i uzupełnianej na bieżąco wiedzy. Jako autoryzowany partner Bosch mamy dostęp do wysokiej jakości sprzętu do diagnostyki komputerowej tej niemieckiej firmy, który zapewnia szybką i precyzyjną lokalizację źródła problemu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego warsztatu. Jeśli potrzebują Państwo przeprowadzić okresowe badanie pojazdu lub badanie diagnostyczne przed rejestracją, zachęcamy do odwiedzenia jednej z naszych dwóch Stacji Kontroli Pojazdów, mieszących się w Chotomowie oraz Skierdach. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt.